Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu przypadającego na dzień 6 lutego w naszej szkole przez cały tydzień odbywały się zajęcia na ten temat prowadzone przez nauczycieli informatyki.

Dzieci mogły też oglądać wystawki tematyczne przygotowane przez nauczycieli zajęć komputerowych oraz szkolnego pedagoga i psychologa. W poniedziałek 5 lutego zostało zorganizowane spotkanie z policją podczas którego uczniowie klas siódmych i szóstych dowiedzieli się o prawnych konsekwencjach cyberprzemocy, zostali też pouczeni jak bezpiecznie zachowywać się podczas korzystania z profili społecznościowych. Spotkanie zorganizowały koordynatorki programu Twoje dane-twoja sprawa- p. Wioletta Prawda -Kwiędacz i p. Elżbieta Rzeczkowska.