Kolędowanie w języku angielskim
11 stycznia 2018 r. społeczność szkolna mogła podziwiać występy uczniów, którzy śpiewali kolędy i piosenki w języku angielskim. Wspólne śpiewanie miało na celu motywowanie uczniów do nauki języków obcych w ciekawy i przyjemny sposób oraz rozwijanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim.
W czasie występów usłyszeliśmy takie utwory jak: "Santa Claus Is Coming To Town", "Jingle Bells Rock", " Santa Tell Me", "Silent Night",  "Feliz Navidad" , "Jingle  Bells" oraz "Last Christmas". Dzięki uczniom z klas 4a, 5b, 5d, 6a oraz 7c mogliśmy na kilka długich chwil zanurzyć się w klimacie bożonarodzeniowym i w trochę nietypowy, ale niezwykle przyjemny sposób, spędzić długie przerwy. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzoną publiczność.
op. Katarzyna Karolik-Ruta