Jak doświadczenie pokazuje, nie samą nauką uczeń żyje…

Tę powszechnie znaną myśl potwierdzili również uczniowie klasy 5d - Wiktoria Figarska, Ania Szczepanowska, Marysia Senderowska i Wiktor Maj - zwycięzcy Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Poznaj z nami rzekę Wisłę", zorganizowanego przez naszą szkołę. W ramach jednej z nagród tuż przed feriami udali się na kręgle do MK Bowling wraz ze swoimi nauczycielami - opiekunami. Była dobra zabawa, uczciwe współzawodnictwo i pyszna pizza. Oby więcej takich nagród!