W dniu 10 stycznia nasi szkolni miłośnicy literatury, ale i nowoczesnych technologii, zostali zaproszeni do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu na uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego konkursu na prezentację książki metodą booktalkingu lub w postaci audiobooka.
Celami konkursu była promocja książki i popularyzacja czytelnictwa dla przyjemności przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.
W kategorii dotyczącej prezentacji wybranej książki metodą booktalkingu uczennica klasy 7a Aleksandra Siczek zdobyła zaszczytne I miejsce.
Natomiast w kategorii dotyczącej prezentacji książki w postaci audiobooka niespodziankę sprawili nam chłopcy:
- Antek Nowakowski z klasy 4d - II miejsce,
- Wiktor Maj z klasy 5d - wyróżnienie!
Serdecznie gratulujemy!
op. E. Okomska, M. Wasilewska