9.01.2018r. uczniowie kl. III g odwiedzili lotnisko wojskowe. Na terenie jednostki obejrzeli samoloty jak również mieli możliwość zasiąść za sterami.

Odwiedzili również Lotniskową Straż Pożarną, gdzie dowódca Straży zaznajomił ich z obowiązkami strażaków i pokazał sprzęt gaśniczy oraz umożliwił wejście do wozu strażackiego. Dzieci miały również możliwość przebywania w wieży kontroli lotów i poznać ich pracę. Wycieczka wszystkim się bardzo spodobała i część uczniów zadeklarowała, że w przyszłości zostaną pilotami lub będą pracować na lotnisku.