„Bóg jest dla wszystkich” – to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który w sobotę 6 stycznia 2018 r. po raz siódmy przeszedł ulicami naszego miasta Radomia. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania.
Za Mędrcami szli: ks. bp Henryk Tomasik, przedstawiciele władz oraz licznie zgromadzeni radomianie.
Byliśmy obecni również i my – uczniowie PSP nr 33
W drodze do stajenki obejrzeliśmy inscenizacje przygotowane przez młodzież z radomskich szkół. Na całej trasie wybrzmiewały kolędy śpiewane przez uczestników.
W ten świąteczny, słoneczny dzień po raz szósty wędrowaliśmy pod opieką p. Elżbiety Skierskiej-Markowicz, p. Ewy Majcher oraz p. Elżbiety Rzeczkowskiej, która utrwaliła wydarzenie na zdjęciach.
Wspólne przeżywanie tej uroczystości było wydarzeniem religijnym, rodzinnym i wspólnoty szkoły. Zarówno uczniowie jak i rodzice wyrazili gotowość do ponownego udziału w takim orszaku za rok.
Na zakończenie Pan Dyrektor Andrzej Tomczyk podziękował naszym wolontariuszom, ich Rodzicom i Opiekunkom za udział w Orszaku i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.