13 grudnia 2017r. w PSP nr 7 w Radomiu już po raz siódmy spotkali się miłośnicy kolęd i pastorałek w języku angielskim.

Konkursowi patronowała Szkoła Języka Angielskiego City College, a wśród uczniów klas 4-7 z dziewięciu radomskich szkół znalazły się także uczennice naszej szkoły – Weronika Rojek (zdobywczyni drugiego miejsca w poprzedniej edycji konkursu)

i Maja Kowalska. Usłyszeliśmy wiele ciekawych interpretacji piosenek świątecznych

i kolęd, a w gronie zwycięzców znalazła się reprezentantka naszej szkoły – Maja Kowalska, która wyśpiewała III miejsce znanym przebojem „Santa Tell Me”.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnych aranżacji i mistrzowskiego opanowania języka angielskiego!
Opiekun uczestników konkursu – Agata Kwiecień-Żyła.

Maja Kowalska                                                           Weronika Rojek