Uczniowie kl. 6b, 6c i 5b wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Multitest 2017 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Uczniowie przygotowywali się do w.w. konkursu na zajęciach pozalekcyjnych pod kierunkiem p. Nicoli Dembskiej.
Praca ich została uwieńczona wieloma osiągnięciami.
I miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową zdobył Igor Bęc kl. 6b.

Również Oliwier Węgrzyn, Kacper Stępień i Milena Bińkowska zajęli czołowe miejsca i otrzymali dyplomy laureatów.
Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienia to:  kl. 5b: Krzysztof Okrój i Ewa Brudnias zajmując 13,14 miejsce spośród 568 uczniów z kraju na poziomie klas piątych oraz uczniowie klasy 6b: Filip Furciński (15), Marika Wiącek (14), Eliza Kijas (14)  pośród 662 uczestników z całej Polski.

Gratulujemy!