Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w zajęciach innowacyjnych „Pierwszak na tablecie”. W trakcie zajęć dzieci korzystają z wielu aplikacji i platform edukacyjnych w języku polskim i angielskim. Praca z tabletem, jako narzędziem wspierającym ucznia w procesie uczenia się,  stwarza dzieciom możliwość nabywania umiejętności poszukiwania, porządkowania i wykorzystywania informacji z różnych źródeł oraz kształtowania algorytmicznego myślenia w rozwiązywaniu problemów.  Na zajęciach grudniowych dzieci zaprojektowały świąteczne kartki, zaprogramowały własne śnieżynki i ćwiczyły słownictwo tematyczne w języku angielskim. W ten sposób „małe tableciaki” składają najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia  - Dyrekcji, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom, koleżankom i kolegom.

uczniowie klas pierwszych
                                                                     nauczyciele Edyta Gutowska i Agata Kwiecień-Żyła