Już po raz 9. w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek. Miał on na celu kultywowanie pięknej tradycji świątecznej związanej ze śpiewanie kolęd.

Do konkursu przystąpiło 19 uczniów z klas I-III. Z roku na rok zainteresowanie konkursem wzrasta, co przekłada się na jego wyższy poziom i różnorodność wykonywanych utworów. Wyjątkowe zdolności uczniów zostały zauważone i docenione przez jury w składzie: wicedyrektor Anna Franus, Ewa Majcher, Elżbieta Rzeczkowska.  Przyznało ono:
 I miejsce – Lena Jaworska kl.IIIg
II miejsce - Aleksander Banasik kl.IIIc
III miejsce - Martyna Rzepkowska kl.Ic
III miejsce - Daria Zygadło kl.Ic
Wyróżnienie - Grzegorz Galiński kl.1b
Wyróżnienie - Natalia Wójcik kl. III f
Wyróżnienie - Amelia Wójcik kl.IIb
Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz świąteczny upominek. Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorami konkursu kolęd i pastorałek były: Alicja Rutkowska i Ewa Żaczek.