W dniach 24 i 25 listopada uczniowie klasy 7a, 7d, 7c pomagali przy pakowaniu zakupów w markecie E. Leclerc przy ul. Toruńskiej 1  w Radomiu.

Pragniemy przekazać serdeczne podziękowania dla kierownictwa marketu E. Leclerc w Radomiu, prezesa pana Thomasa Renarda oraz dla pracowników marketu i wszystkich klientów, m.in. też dla rodziców i przyjaciół, którzy życzliwie wsparli nasz wyjazd na Białą Szkołę.

Uśmiechy wdzięczności za obecność i słodką otuchę kierujemy do pani wicedyrektor, nauczycieli naszej szkoły i ich rodzin.
Już wiemy, że dzięki hojności wielu kupujących będziemy mogli w pełni  skorzystać z białego szaleństwa

w Beskidzie Żywieckim.
Dziękują - uczniowie klas 7d, 7a, 7c wraz z rodzicami