W dniu 24 listopada 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego w naszej szkole wraz ze swoimi wychowawcami i panią bibliotekarką Elżbietą Rzeczkowską świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Uczniowie klas: 0a i 0b przynieśli do szkoły swoje pluszowe zabawki. Wszystkie dzieci wykazały się świetną znajomością imion misiów z telewizyjnych bajek dla dzieci.  Była wspólna zabawa oraz słuchanie bajki o Kubusiu Puchatku – rozdziału dotyczącego przyjaźni. Uczniowie obiecali szanować swoje przytulanki – misie i traktować je jak swoich przyjaciół, którzy zawsze są obecni, gdy jest nam dobrze i źle. Powzięły także postanowienie życzliwego i miłego traktowania swoich kolegów i koleżanek biorąc w tym za wzór Kubusia Puchatka i jego przyjaciół z przeczytanego opowiadania. Każde dziecko otrzymało przysmak misiów – miodek, którym poczęstowało swoich rodziców. Na zakończenie każda grupa została nagrodzona dyplomem za udział w zabawie, a dla upamiętnienia tego zdarzenia zrobiono wspólną fotografię. Każda grupa zrobiła też prace plastyczne na temat „Mój miś”.