10 listopada klasa 3b (wych. J. Dziwirek) była na wycieczce w Warszawie.

Uczniowie wzięli udział w zjawiskowym wydarzeniu – show na lodzie „Disney On Ice : Zaczarowany Świat Disneya”. Była to podróż do świata, w którym pojawiły się ukochane postacie ze znanych animacji Disneya i Pixara : „Kraina Lodu”, Toy Story 3”, „Małej Syrenki” i „Aut”, wspólnie z takimi kultowymi bohaterami jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy. To było niesamowite przeżycie na Torwarze.
Po cudownych chwilach z postaciami Disneya spędziliśmy niezapomniany czas na Stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Poznaliśmy historię klubu, obejrzeliśmy stadion, byliśmy komentatorami sportowymi. Ten klub obchodził w 2016 roku stulecie. Wiemy już kim był Kazimierz Deyna i jak pielęgnuje się murawę boiska w okresie jesienno – zimowym. Wycieczka była naprawdę super!